Wycieczka integracyjna Klasy I TR

Admin

W środę 21 września 2022 r. uczniowie klasy I TR w zawodzie Technik Reklamy wraz ze swoim wychowawcą – panem Łukaszem Woźniakiem i opiekunem – panią Pauliną Kopczyńską wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie próbowali swoich sił w rozwiązywaniu różnorakich łamigłówek logicznych w escape roomach. Dzięki współpracy zespołowej mogli lepiej się poznać i wspólnie dobrze się bawić. Mile spędzony czas pozwolił na lepsze zintegrowanie całego zespołu klasowego. Oprócz pobytu w escape roomie, cała klasa odwiedziła Muzeum Neonów. Muzeum dzięki swoim unikatowym zbiorom pokazało uczniom jak kształtowała się tego typu reklama w powojennej Polsce i Europie na przestrzeni kilku dziesięcioleci. Wizyta w tym miejscu miała także formę wycieczki dydaktycznej związanej z kierunkiem w jakim kształcą się uczniowie tej klasy. Więcej zdjęć...