Hołd pułkownikowi Piotrowi Wysockiemu i powstańcom listopadowym

Małgorzata Bosak

W gronie uczestników uroczystości była Dyrektor CKZiU Pani Anna Dacka, nauczyciele technikum i delegacja młodzieży: chorąży Jan Juras i Przemysław Stępień z klasy drugiej technikum ekonomicznego oraz asysta: Amelia Barańska i Weronika Sobieraj z klasy trzeciej technikum ekonomicznego, Ewelina Ukleja z klasy trzeciej technikum ogrodniczego oraz Sandra Kiraga z klasy drugiej technikum reklamy.
Po uroczystym przemarszu z pochodniami, uroczystości kontynuowane były przed pomnikiem Piotra Wysockiego na placu za ,,Dworkiem na Długiej". Odśpiewano hymn państwowy, wysłuchano wystąpienia okolicznościowego Burmistrza Warki, pana Dariusza Gizki. Następnie odczytano Apel Pamięci, a żołnierze Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej oddali salwę honorową. Delegacje złożyły kwiaty i zapaliły znicze ku czci Piotra Wysockiego oraz wszystkich walczących w Powstaniu Listopadowym 1830 r. Więcej zdjęć...