Ułatwienia dostępu

HOT-INFO

Nowa Wieś 70A,
05-660 Warka

+48 667 20 12
szkola@ckziu.edu.pl

Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi w Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości.

Grzegorz Rudkowski

dyplomIW dniu 25 marca 2024 r., uczniowie: Adrian Dzikołowski z klasy IVTET, Natalia Przybysz z klasy IIITEA, Antoni Sałyga z klasy IITE reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnej Olimpiadzie Wiedzy o Gospodarce i Przedsiębiorczości. W XIV edycji 1 miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Natalia Przybysz, a po wyrównanej dogrywce 4 miejsce zajął, również uczeń naszej szkoły Antoni Sałyga.

Wyniki Olimpiady potwierdzają, jak ważne są dla uczniów słowa będące myślą przewodnią Roku Edukacji Ekonomicznej „Edukacja ekonomiczna stanowi fundament dobrobytu narodowego i osobistego”. Gratulujemy >>>Zobacz zdjęcia<<<

Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca dla Natalii Przybysz

Dyplom za zajęcie czwartego miejsca dla Antoniego Sałygi