Admin

DEKLARACJE

Szanowni uczniowie, słuchacze i absolwenci

Informujemy, że deklaracje przystąpienia do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec – lipiec 2018 można składać do sekretariatu szkoły /budynek zielony/. Nieprzekraczalny termin na zgłoszenie mija 18 lutego 2018.

Osoby, które zdawały egzamin w sesji styczeń – luty 2018 wyniki 23 marzec 2018 .

Informujemy, że jeżeli ktoś nie zda egzaminu może złożyć deklarację w ciągu 7 dni od otrzymania wyników na sesję czerwiec – lipiec 2018.

Joanna Cieślik

Słuchacze kwalifikacyjnego kursu zawodowego na Międzynarodowych Dniach Zieleni – Green Days 2017

W dniu 8 kwietnia 2017 r. grupa słuchaczy kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie technik architektury krajobrazu wybrała się wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych panią Joanna Cieślik na Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu, które odbyły się na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo – Kongresowego PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie koło Warszawy.

Czytaj więcej: Słuchacze KKZ na Green Days 2017
Admin

4 listopada 2017 słuchacze Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych mogli obejrzeć prace w szkółce drzew owocowych Doliński. Po gospodarstwie oprowadził nas pan Andrzej Doliński. Mogliśmy podejrzeć pracę kombajnu do wykopywania drzewek oraz obejrzeć maszyny używane do prac w szkółce drzew owocowych.

Bardzo dziękujemy panom Andrzejowi i Sławomirowi Dolińskim za możliwość obejrzenia ich gospodarstwa. Zdjęcia z wyjazdu.

Admin

Szanowni Państwo,

w planach zajęć wystąpiły drobne korekty, proszę o sprawdzenie naniesionych zmian.

Admin

21 października 2017 dzięki firmie Agrobard odbył się pokaz uprawy gleby broną wirnikową firmy KUHN zagrgatowanej z ciągnikiem New Holland T4030N. Słuchacze Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych kwalifikacji R.05 mogli nie tylko zobaczyć pracę agregatu, a także sprawdzić jak się pracuje takim zestawem.

Dziękujemy panu Andrzejowi Skronikowi współwłaścicielowi firmy AGROBARD za udostępnienie sprzętu.

Admin

Szanowni Państwo,
w dniu 31 marca 2017 r. o godz. 16.30 /piątek/ rozpoczynają się zajęcia dla kolejnego kwalifikacyjnego kursu zawodowego w zawodzie ogrodnik
z kwalifikacji R.05 Zakładanie i prowadzenie upraw ogrodniczych
Zajęcia wg planu w zakładce słuchacz - 1KC1

Spotkanie informacyjno – organizacyjne w budynku B /zielony budynek/ sala konferencyjna.
Serdecznie zapraszamy

Katarzyna Smolarek

Rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach dla dorosłych w CKZiU w Nowej Wsi
W dniu 22 października w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, słuchacze kwalifikacyjnych kursów zawodowych uroczyście przywitali nowy rok szkolny 20017/2018. W inauguracji roku szkolnego wzięli udział słuchacze grup rozpoczynający naukę na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Pani dyrektor Danuta Borowiec serdecznie powitała obecnych nauczycieli i zgromadzonych słuchaczy, życząc im samych sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.

Czytaj więcej: Rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach dla dorosłych