Admin

W dniu 16 listopada 2015 r. odbył się w naszej szkole etap szkolny konkursu wiedzy o ZUS-e „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
Na szczeblu szkolnym udział wzięli uczniowie z klasy II Technikum w zawodzie technik ekonomista. Zakres wiedzy obejmował podstawowe zagadnienia o ZUS-e i organizacji ubezpieczeń społecznych.

Komitet Szkolny wyłonił trzy uczennice, które uzyskały największą liczbę punktów: Paulinę Kępkę, Paulinę Cupryjak oraz Dominikę Michalak.
Życzymy naszym uczennicom powodzenia w kolejnych etapach konkursu i mocno trzymamy kciuki!!!
Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o ubezpieczeniach wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, która będzie wykorzystana przez nią w życiu zawodowym jak i prywatnym.