Mikołajki 2022 w CKZiU w Nowej Wsi

Admin

Mikołajki Początek grudnia to czas, kiedy w nasz świat wkracza magia świąt. Do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi zawitała ona wraz z osobą świętego Mikołaja, który odwiedził nas 6 grudnia. W towarzystwie śnieżynek wędrował od klasy do klasy i obdarowywał grzeczne dzieci (i grzecznych dorosłych) słodkimi upominkami.
Sympatyczna atmosfera, towarzysząca temu wydarzeniu, pozwoliła całej naszej szkolnej społeczności – uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi – miło spędzić wtorkowe popołudnie.
Akcję zorganizowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. To już kolejny przejaw społecznej aktywności naszej młodzieży i miły gest, wprowadzający świąteczny nastrój w mury naszej szkoly. Zobacz więcej zdjęć...