Native Speaker CKZiUNowaWieś

Judyta Grzelec

Native Speaker 2024 007Fascynujące doświadczenie dla uczniów klas I TSO, II TR, IV TET i IV TRF #CKZiUNowaWieś!
8 marca dzięki współpracy z MM Publications Poland oraz Panu Michałowi Skrzekowi uczniowie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w zajęciach z wyjątkowym native speakerem - Sean Thompson!
Sean dzielił się swoją pasją do języka angielskiego i kultury Irlandii, tworząc atmosferę pełną energii i inspiracji. To nie tylko lekcje języka, ale również podróż w świat różnorodności i unikalności języka angielskiego.
Nasi uczniowie nie tylko rozwijali swoje umiejętności językowe, ale także zyskali wgląd w autentyczne zwroty, dialekty i zwyczaje kulturowe.
Dziękujemy Seanowi za niezapomniane zajęcia! Jesteśmy podekscytowani perspektywą dalszej współpracy i możliwości rozwoju naszych uczniów. >>> Zobacz więcej zdjęć <<<