Pierwszy Dzień Wiosny 2023

Maria Kocewiak

Samorząd Uczniowski w Technikum im. Tomasz Nocznickiego w Nowej Wsi zorganizował kolejną akcję aktywizującą młodzież. Zmęczeni zimową szarością zaprosili w mury naszej szkoły postacie z bajek.
21 marca na szkolnych korytarzach można było spotkać piratów, królewny, Boba Budowniczego, Myszkę Miki, Czerwonego Kapturka, Spidermana, a nawet Słonia Trąbalskiego. Wspaniałe przebrania wywoływały uśmiechy sympatii i zostały upamiętnione na licznych fotografiach.
Sympatyczna atmosfera, towarzysząca temu wydarzeniu, pozwoliła całej naszej szkolnej społeczności – uczniom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi – miło spędzić wtorkowe przedpołudnie i w baśniowym nastroju powitać wiosnę. Zobacz więcej zdjęć...