Szkolne jasełka przedstawione rodzicom!

Paulina Kopczyńska

Uczniowie klas pierwszych w zawodzie technik ekonomista oraz technik reklamy CKZiU Nowa Wieś we współpracy z przedstawicielami klas starszych, zaprezentowali szkolne jasełka rodzicom w trakcie zebrania z rodzicami 12 stycznia 2023 r.
Licznie zgromadzeni rodzice z uwagą i zadumą obejrzeli niekonwencjonalne przedstawienie jasełkowe, przygotowane przez uczniów klas pierwszych pod kierunkiem wychowawców – pani Sylwii Alzak oraz pana Łukasza Woźniaka.

Uczniowie jako przedstawiciele firmy ANGEL CORPORATION przeszkolili wszystkich uczestników zebrania z tradycji świątecznych. Kompetentni w tej dziedzinie aniołowie i archaniołowie zwrócili uwagę na wszechogarniającą nas współcześnie komercję, zaapelowali o powrót do źródeł i wskrzeszenie prawdziwego ducha świąt Bożego Narodzenia.
Brawurowo zaprezentowane jasełka zyskały ogromny aplauz publiczności. Po zakończeniu przedstawienia, dyrektor CKZiU, pani Anna Dacka, oraz wicedyrektor Hanna Rejnchard podsumowały pracę uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi w pierwszym semestrze roku szkolnego 2022/23. Zobacz więcej zdjęć...