W dniu 5 września 2025 r. uczniowie klas I, II i III w zawodzie technik architektury krajobrazu byli uczestnikami targów ZIELEŃ TO ŻYCIE w Warszawie.
W czasach, gdy coraz więcej wiedzy przeniesiona jest do świata on-line, gdzie uczniowie często korzystają z e-katalogów, warto aby doświadczyli, bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, roślinami, narzędziami i maszynami stosowanymi w ogrodach.
Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE to miejsce, gdzie uczniowie:
- mogą zainspirować się na żywo – odkrywają nowe możliwości i poznają najnowsze trendy w branży, czerpiąc nową energię.
- poczują atmosferę wydarzenia – obserwują rozmowy z przedsiębiorcami, obserwują ludzi, którzy kochają zieleń i pragną tworzyć coś ponadczasowego.
Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE to miejsce do poznania nowości.
