Magdalena Kmidowska, Karol Olszówka

W dniu 14 grudnia 2021 r. w hali sportowej „Spartakus” w Grójcu rozgrywana była druga część współorganizowanej przez CKZiU w Nowej Wsi szóstej edycji koszykarskiego Memoriału im. Stanisława Roga.
Pierwsza część Memoriału rozgrywana była w marcu 2020 r., kiedy to przed ograniczeniem działalności placówek oświatowych ze względu na pandemię koronawirusa udało się rozegrać jedynie turniej chłopców. 14 grudnia br. nasza szkoła we współpracy z Liceum Ogólnokształcącym im. P. Skargi w Grójcu zorganizowała kontynuację wspomnianego Memoriału w postaci turnieju dziewcząt.

W turnieju żeńskim wzięły udział drużyny: LO Grójec, CKZiU Nowa Wieś, ZS Jasieniec, ZS Warka. Mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Ostateczna klasyfikacja prezentuje się następująco:
1. LO Grójec
2. CKZiU Nowa Wieś
3. ZS Jasieniec
4. ZS Warka
Rozgrywki podziwiali znamienici goście, między innymi: żona Stanisława Roga – pani Stanisława Róg, Wicestarosta powiatu grójeckiego – pani Jolanta Sitarek, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego – pan Leszek Przybytniak, a także dyrekcja szkół organizujących – pani Anna Dacka (CKZiU Nowa Wieś) i pani Iwona Kwapisz (LO w Grójcu).
Naszą drużynę do zawodów przygotowywali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Magdalena Kmidowska-Giszka i pan Karol Olszówka.
Skład drużyny CKZiU:
1. Kinga Jasińska - IV TEA
2. Sara Jasińska - IV TEA
3. Wiktoria Binkiewicz - III TS
4. Dominika Nankiewic - III TS
5. Oliwia Czamara - III TO
6. Wiktoria Pucek - II TET
7. Agata Kosińska- II TET
8. Oliwia Jachimowicz- II TRF
9. Laura Wrzesińska- II TET
11. Kamila Kęsik- I TAE
12. Klaudia Petryka- I TAE
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zobacz zdjecia...