Paulina Kopczyńska

Co roku w naszej szkole w dzień Mikołajek, uczniów odwiedza ekipa Św. Mikołaja. W tym roku Mikołajów było dwóch i towarzyszyły mu cztery Śnieżynki.
Samorząd Uczniowski - pod opieką pani Marii Kocewiak - przygotował słodkie drobne prezenty mikołajkowe dla uczniów CKZiU Nowa Wieś. W skład mikołajkowego zespołu weszli: Kamil Janowski i Bartosz Kudła z klasy pierwszej technikum ogrodniczego (Mikołaje) oraz Dominika Nankiewicz z klasy trzeciej czteroletniego technikum spedycyjnego (przewodnicząca SU), Amelia Barańska i Klaudia Rosłonkiewicz z klasy trzeciej technikum ekonomicznego, a także Ewelina Ukleja z klasy trzeciej technikum ogrodniczego (Śnieżynki).
Wizyty w każdej klasie przebiegły bardzo radośnie i czuć było świąteczny klimat. Znaleźli się także uczniowie, którzy chętnie śpiewali kolędy.
Mikołajki w CKZiU Nowa Wieś co roku w uroczy sposób jednoczą wspólnotę szkolną. Już nie możemy doczekać się kolejnej okazji do podobnych spotkań. Zobacz zdjęcia...