Paulina Kopczyńska, Łukasz Woźniak

W środę, 1 grudnia 2021 r., uczniowie klasy drugiej technikum w zawodzie technik reklamy uczestniczyli w wycieczce zawodowej w ramach zajęć praktycznych. Opiekę nad przebiegiem wycieczki sprawowali nauczyciele uczący w technikum reklamy, p. Łukasz Woźniak i p. Paulina Kopczyńska.

Młodzież odwiedziła drukarnię i agencję reklamową ADDDESIGNER w Warce, która w tym roku szkolnym objęła patronat nad klasami w zawodzie technik reklamy w naszej szkole. Podczas wizyty, uczniowie mogli przyjrzeć się pracy nad wydrukiem i opracowaniem reklam i gadżetów reklamowych oraz zapoznać się ze sprzętem niezbędnym do ich wykonania. Właściciel firmy, pan Adam Kurowski, wraz ze swoją ekipą bardzo ciekawie opowiedzieli przyszłym adeptom reklamy o tajnikach zawodu. Uczniowie mieli okazję sami spróbować wykonać prosty gadżet reklamowy w postaci kalendarza biurowego.
Dzięki wizycie w miejscu bezpośrednio związanym z nauczanym zawodem, uczniowie poznali smak praktyki zawodowej, którą rozpoczną w klasie trzeciej.
Przy okazji odwiedziliśmy także Dworek na Długiej w Warce, gdzie na wystawie mogliśmy podziwiać pracę uczennicy Wiktorii Wojtysiak, która zajęła drugie miejsce w konkursie plastycznym „Mój warecki Bohater”, zorganizowanym z okazji 700-lecia Warki.Zobacz więcej zdjęć...