Ewa Malowaniec, Paulina Kopczyńska

Uczniowie Technikum Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi laureatami Stypendium Starosty Grójeckiego!
17 września 2020 r. naszą szkołę odwiedził Starosta Grójecki, pan Krzysztof Ambroziak. Towarzyszył mu pan Jan Madej, – Przewodniczący Powiatowej Rady Mazowieckiej Izby Rolniczej i Przewodniczący Komisji Rolnictwa, Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Geodezji Rady Powiatu Grójeckiego wraz z przedstawicielami wydziału promocji Starostwa Powiatowego w Grójcu. Wizyta zacnych gości związana była z wręczeniem uczniom naszego Technikum stypendium za wysokie wyniki w nauce, które uczniowie pobierać będą przez cały rok szkolny 2020/21.

Czytaj więcej: Uczniowie Technikum CKZiU w Nowej Wsi laureatami Stypendium Starosty Grójeckiego!
Ewa Malowaniec

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi na Dożynkach Powiatu Grójeckiego.

11492 fotoCentrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi od kilku lat uczestniczy w uroczystościach dożynkowych w Lewiczynie, organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Grójcu. W tym roku, w związku z pandemią, wydarzenie to zaplanowano z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i w ograniczonym zakresie. Decyzją organizatorów – Powiatu Grójeckiego i Gmin – 6 września 2020 roku odbyła się wyłącznie Msza Dożynkowa w Lewiczynie, celebrowana przez kardynała Kazimierza Nycza.

Czytaj więcej: Dożynki Powiatowe - Lewiczyn 2020
Admin

Szanowni Państwo,
Słuchacze szkół dla dorosłych i kwalifikacyjnych kursów zawodowych

Zajęcia w roku szkolnym 2020-21 rozpoczynają się 12 września 2020 o godzinie 8.45 wg planu, który jest na stronie szkoły w zakładce słuchacz. W zakładce słuchacz jest: terminarz zjazdów, wykaz egzaminów w LO, godziny zajęć i przerw i inne informacje.

Czytaj więcej: Rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach dla dorosłych
Admin

Powiat Grójecki otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, działanie 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” na realizację projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego. Czytaj więcej...

Admin

Masz problem z rekrutacją skontaktuj się z nami pomożemy 1

Jeżeli macie trudności ze złożeniem wniosku o przyjęcie do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi jako do szkoły pierwszego wyboru - zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem naszej szkoły - numer telefonu to (48) 667-20-12. Zostaną państwo przekierowani bezpośrednio do komisji rekrutacyjnej, która w razie problemów technicznych służy poradą i pomocą. Zachęcamy do kontaktu! 

Jeśli są trudności z wysłaniem kopii wniosku na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. prosimy o skorzystanie ze skrzynki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Admin

stalcoZ przyjemnością informujemy o nowej formie współpracy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi z firmą STALCO. Firma zaoferowała wsparcie placówki w pomoce dydaktyczne dla uczniów kształcących się w zawodach: technik ogrodnik i technik architektury krajobrazu. W dniu 02 czerwca 2020 r. z rąk Pana Wojciecha Komockiego – Produkt manager STALCO otrzymaliśmy: węże ogrodowe wraz ze złączkami, sekatory, szpadle, łopaty, katalogi narzędzi ogrodniczych. Korzyści wynikające z takiego wsparcia są ogromne. Zdobywanie wiedzy w tych zawodach, szczególnie przez działania praktyczne jest dziś dla wielu młodych sposobem na świadome kształtowanie własnej przyszłości. 

Czytaj więcej: Początek nowej współpracy z firmą STALCO…
Copyright © 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.