Admin

Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi jako uczestnicy projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch!” w Hiszpanii

Grupa dwudziestu uczniów Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi wraz z czterema opiekunami wzięło udział w przedsięwzięciu „W zdrowym ciele zdrowy duch!”, będącym częścią projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Stworzenie projektu współorganizowało Stowarzyszenie Semper Avanti.

Czytaj więcej: „W zdrowym ciele zdrowy duch!”
CKZiU

patryk

 Łzy to słowa, których serce nie może wyrazić
Gerard Way

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego ucznia, Patryka Janowskiego, z klasy IV technikum ogrodniczego.

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. To wielka strata dla całej społeczności szkolnej. Patryka pamiętać będziemy jako zdolnego ucznia, wspaniałego przyjaciela i dobrego kolegę. Był życzliwym, pełnym energii i zawsze uśmiechniętym młodym człowiekiem. Nie znajdujemy słów by wyrazić swój ból, smutek i pustkę jaką odczuwamy po stracie.

Rodzinie, Przyjaciołom, znajomym i wszystkim najbliższym składamy wyrazy współczucia i  szczere kondolencje.

Dyrekcja i cała społeczność szkolna
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Admin

Uczniowie CKZiU finalistami etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
Zdjęcie finalistów OWiURW dniu 28-29 maja 2021 na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy odbyły się eliminacje centralne XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów - w bloku architektura krajobrazu: Julita Krawczak z klasy III TAE, w bloku ogrodnictwo: Adam Kwiatkowski z klasy III TO.

Czytaj więcej: Uczniowie CKZiU finalistami etapu centralnego OWiR
Maria Kocewiak

Marta Krawczak reprezentowała Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi w etapie centralnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.
28 maja 2021 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie odbył się etap centralny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. W tym roku decyzją Pani Katarzyny Łażewskiej-Hrycko, Głównego Inspektora Pracy, finał VIII edycji konkursu realizowany był w formie stacjonarnej, z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego, w siedzibach okręgowych inspektoratów pracy.

Czytaj więcej: Poznaj swoje prawa w pracy
Admin

Plakat dotyczący rekrutacji do programu Erasmus+

Bardzo miło nam poinformować, że rozpoczynamy proces rekrutacji do wyjazdu "W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH" w ramach projektu Erasmus+ PO WER! Nasz cel podróży to hiszpańskie miasto Malaga!
12-dniowy wyjazd odbędzie się w czerwcu br., a w rekrutacji będą mogli wziąć udział uczniowie klas drugich i trzecich technikum Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

Wszelkie informacje, dotyczące przebiegu rekrutacji, klasom II i III przekaże Dyrektor Szkoły

Regulamin rekrutacji do programu.

Admin

pip112 maja lutego 2021 r. uczennice klasy trzeciej Technikum im. Tomasza Nocznickiego w CKZiU w Nowej Wsi, kształcące się w zawodzie technik ekonomista – Marta Krawczak i Natalia Czyż, wzięły udział w etapie okręgowym corocznego konkursu Powiatowej Inspekcji Pracy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Tegoroczną VIII edycję konkursu, objął honorowym patronatem Minister Edukacji i Nauki.

Czytaj więcej: Kolejny spektakularny sukces uczennicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi!
Admin

Harmonogram pracy nauczania hybrydowego w Technikum:

17-21.05.2021 r. klasy 1TET, 1TRF, 1TSO, 2TER, 3TO, 3TAE uczą się stacjonarnie,

24-28.05.2021 r. klasy 1TET, 1TRF, 1TSO, 2TER, 3TO, 3TAE uczą się zdalnie,

17-21.05.2021 r. klasy 2TO, 2TA, 2TOA, 2TSE, 2TS uczą się zdalnie

24-28.05.2021 r. klasy 2TO, 2TA, 2TOA, 2TSE, 2TS uczą się stacjonarnie

Admin

Sukces uczniów CKZiU w Nowej Wsi w OWiUR - SGGW Warszawa 2021W dniu 23 kwietnia uczniowie CKZiU w Nowej Wsi wzięli udział w eliminacjach okręgowych XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w okręgu warszawskim. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów w dwóch blokach tematycznych. Do eliminacji okręgowych w bloku architektura krajobrazu przystąpiły Julita Krawczak i Klaudia Bińkiewicz, w bloku ogrodnictwo Adam Kwiatkowski.

Czytaj więcej: Sukces uczniów CKZiU w Nowej Wsi w OWiUR - SGGW Warszawa 2021
Admin

  

 Pożegnanie absolwentów Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

30 kwietnia 2021 roku był dla uczniów klas czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, kształcących się w zawodach: technik ogrodnik, technik architektury krajobrazu i technik spedytor, ostatnim dniem nauki w szkole ponadgimnazjalnej. 

Czytaj więcej: Zakończenie szkoły przez maturzystów
Copyright © 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.