Paulina Kopczyńska

Bardzo miło nam jest ogłosić, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi po raz kolejny zakwalifikowało się do unijnego programu mobilności uczniów. Tym razem weźmiemy udział w projekcie PO WER „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, realizowanym w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej: Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi ponownie wyjadą za granicę!
Admin

Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi od wielu lat biorą udział w Akademii Przedsiębiorczości SGGW. Jest to program edukacji ekonomicznej, przeznaczony dla uczniów szkół średnich prowadzony w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Ekonomicznym. Celem Akademii jest przybliżenie zagadnień związanych z przedsiębiorczością, przedstawienie postaw przedsiębiorczych, wskazanie na konieczność rozwijania pomysłów innowacyjnych i aktywności edukacyjnej wśród młodych ludzi.

Czytaj więcej: Uczennice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi finalistkami Akademii...
Maria Kocewiak

Uczennice CKZiU w Nowej Wsi finalistkami konkursu Państwowej Inspekcji Pracy
„Poznaj Swoje Prawa w Pracy”

25 lutego 2020 r. uczennice klasy IV technikum ekonomicznego: Anna Bałut i Aleksandra Krzyżanowska, wzięły udział w etapie okręgowym corocznego konkursu Powiatowej Inspekcji Pracy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Anna i Aleksandra zajęły wówczas ex aequo drugie miejsce i awansowały do etapu centralnego konkursu.

Organizator konkursu, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników i z powodu przedłużającego się stanu pandemii, odwołał etap finałowy konkursu. W związku z odwołaniem tego etapu konkursu, Główny Inspektor Pracy, Pan Wiesław Łyszczek zadecydował o wręczeniu wszystkim zakwalifikowanym do etapu centralnego dyplomów finalisty.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom oraz Pani Marii Kocewiak, nauczycielowi przedmiotów zawodowych z zakresu ekonomii, która przygotowała Annę i Aleksandrę do konkursu.

Admin

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Sytuacja, w której się obecnie znaleźliśmy zaskoczyła nie tylko dyrektorów i nauczycieli, ale również uczniów i Was rodziców. Postawiła przed nami nowe wyzwanie, którym jest zorganizowanie pracy on-line. Dokładamy wszelkich starań, by przebiegała ona jak najlepiej i przynosiła oczekiwane efekty.

Dla większości młodzieży może to być duży problem.

Jak zatem wspierać ucznia? Jak pomóc mu zorganizować pracę w domu? Jak zrobić, żeby chciało się chcieć?
Oto kilka wskazówek dla Uczniów i Rodziców. Czytaj dalej...

Admin

UWAGA!

Informujemy, że wszyscy uczniowie CKZiU mają obowiązek sprawdzania wiadomości umieszczanych w e-dzienniku. W mailach będą znajdować się zadania do wykonania oraz inne ważne informacje.

Lidia Ciża

Dnia 11 marca w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” w Warce odbyły się powiatowe eliminacje 65. Turnieju Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Naszą placówkę godnie reprezentował Oliwier Czyż z klasy pierwszej w zawodzie technik ekonomista. Oliwier wyrecytował utwór Anny Kamieńskiej „Hiob i młodzieniec” oraz fragment prozy Wiesława Myśliwskiego „Traktat o łuskaniu fasoli”. Decyzją jury zakwalifikował się on do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się w kwietniu 2020 r. w Radomiu. Gratulujemy i życzymy kolejnego zwycięstwa!

Admin

 

Od dnia 12 marca 2020r do dnia 25 marca 2020r.
zostają odwołane zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w placówce CKZiU

 

Dyrektor CKZiU w Nowej Wsi informuje o odwołaniu zebrania z rodzicami planowanego na dzień 19 marca 2020r. Informacje o wynikach nauczania uczniów są dostępne w dzienniku elektronicznym lub w kontakcie z wychowawcami klas.

Z poważaniem
Anna Dacka
Dyrektor CKZiU

Copyright © 2022 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.