Ułatwienia dostępu

HOT-INFO

Nowa Wieś 70A,
05-660 Warka

+48 667 20 12
szkola@ckziu.edu.pl

Przyszli ogrodnicy, piloci wycieczek, fryzjerzy, ekonomiści i geodeci mile widziani w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi!

Ewa Malowaniec

Dzień otwarty 20_04_2023W czwartek, 20 kwietnia 2023 roku ponownie gościliśmy w naszej szkole uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Podczas wiosennego Dnia Otwartego mogli oni zapoznać się z ofertą edukacyjną Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi na rok 2023/2024. Zaprezentowano także zaplecze dydaktyczne do nauczania praktycznego i ofertę internatu. Wszyscy nasi goście podkreślali, że szkoła i jej otoczenie są bardzo ładne, co dało się zauważyć dzięki pięknej pogodzie podkreślającej atuty terenu.

Przypominamy, że ambitni, kreatywni i świadomie planujący swą przyszłość absolwenci szkół podstawowych mogą w Nowej Wsi poznawać tajniki następujących zawodów: technik architektury krajobrazu z elementami florystyki, technik spedytor z elementami spedycji międzynarodowej, technik organizacji turystyki o profilu stewardesa i pilot wycieczek, technik geodeta o profilu geoinformatyka, technik ekonomista o profilu memedżersko-prawnym, technik ogrodnik z elementami logistyki w ogrodnictwie, technik reklamy o profilu medialnym z elementami dziennikarstwa, technik usług fryzjerskich z elementami wizażu. Oferujemy również naukę w ogrodniczej szkole branżowej I stopnia.
Program kwietniowego Dnia Otwartego był niezwykle ciekawy. Młodzież podziwiała wystawy okolicznościowe, uczestniczyła w konkursach tematycznych, a przede wszystkim miała możliwość poznać tajniki kształcenia w różnych zawodach „u źródeł” – dzięki rozmowom z uczniami i nauczycielami Centrum.
Liczne atrakcje, przygotowane na ten dzień w naszej szkole, świadczą o kreatywności, solidności i profesjonalizmie uczniów i nauczycieli. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi to szkoła godna zaufania, bowiem idealnie łączy wieloletnią tradycję z nowoczesnym podejściem do edukacji. Zobacz więcej zdjęć...