W czwartek, 26 września 2025 r., w sali konferencyjnej Centrum odbyła się uroczystość wręczenia uczniom Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi Stypendiów Starosty Grójeckiego. Warunki konieczne do otrzymania stypendium (uzyskanie średniej ocen co najmniej 4,8 w klasyfikacji rocznej 2024/2025) spełniło 32 uczniów naszej szkoły.
Stypendia uczniom wręczali: pan Krzysztof Ambroziak – Starosta Powiatu Grójeckiego, pan Adam Balcerowicz – Wicestarosta i pan Janusz Karbowiak – Członek Zarzadu Powiatu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom – jesteśmy z Was dumni! Mamy nadzieję, że w przyszłości kolejni ambitni uczniowie sięgną po finansowe gratyfikacje za swoją systematyczną i rzetelną pracę. Zobacz zdjęcia z wręczenia stypendiów...
