Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi uroczyście odebrali Stypendia Starosty Grójeckiego.

Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi uroczyście odebrali Stypendia Starosty Grójeckiego.

W czwartek, 26 września 2025 r., w sali konferencyjnej Centrum odbyła się uroczystość wręczenia uczniom Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi Stypendiów Starosty Grójeckiego. Warunki konieczne do otrzymania stypendium (uzyskanie średniej ocen co najmniej 4,8 w klasyfikacji rocznej 2024/2025) spełniło 32 uczniów naszej szkoły.

Stypendia uczniom wręczali: pan Krzysztof Ambroziak – Starosta Powiatu Grójeckiego, pan Adam Balcerowicz – Wicestarosta i pan Janusz Karbowiak – Członek Zarzadu Powiatu.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom – jesteśmy z Was dumni! Mamy nadzieję, że w przyszłości kolejni ambitni uczniowie sięgną po finansowe gratyfikacje za swoją systematyczną i rzetelną pracę. Zobacz zdjęcia z wręczenia stypendiów...

O nas

 

PO CO JESTEŚMY?

Adresatami oferty Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi są uczniowie, słuchacze, ich rodzice lub opiekunowie prawni. Jesteśmy po to, aby stwarzać uczniom i słuchaczom możliwości dalszego rozwoju.

Ciekawostki

  • Pierwsze rozpoczęcie roku szkolnego było: 17 września 1973 roku
  • Pierwszym dyrektorem szkoły był: Janusz Frydrykiewicz
  • Liczba uczniów rozpoczynających rok szkolny 1973/74: 347
Twoje 1,5%