Przedstawienie profilaktyczne „Sąd nad nałogami” w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Anna Wiktorowska

Zdjęcia z przedstawieniA profilaktyczneGO „Sąd nad nałogami” w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej WsiUczniowie CKZiU w Nowej Wsi, kształcący się w klasach pierwszych i trzecich technikum w zawodach technik ekonomista, technik reklamy, technik spedytor oraz technik ogrodnik, wystąpili w szkolnym przedstawieniu profilaktycznym „Sąd nad nałogami”. W tej inscenizacji słowno-muzycznej młodzież w formie rozprawy sądowej starała się rozprawić z gangiem NAN (Narkomania, Alkohol, Nikotyna). Nad organizacją wydarzenia i przygotowaniem uczniów do przedstawienia czuwały panie Anna Wiktorowska i Paulina Kopczyńska.

28 marca br. przedstawienie zostało zaprezentowane rodzicom uczniów klas pierwszych i drugich podczas zebrania, a dzień później – uczniom klas siódmych i ósmych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi oraz uczniom klas pierwszych i drugich naszej szkoły.
Młodzież biorąca udział w przedstawieniu bardzo zaangażowała się w przygotowania do wydarzenia, dbając o odpowiednią dekorację, oprawę oraz podniosłą atmosferę – wszyscy czuli się, jakby przebywali na prawdziwej sali sądowej, uczestnicząc w prawdziwej rozprawie.
„Sąd nad nałogami” zostanie zaprezentowany także uczniom innych szkół podstawowych z terenu powiatu grójeckiego.
Serdecznie dziękujemy za udostępnienie strojów oraz rekwizytów: za mundury policyjne pani nadkomisarz Agnieszce Wójcik oraz aspirant sztabowej Ewelinie Kozdruj z Powiatowej Komendy Policji w Grójcu, a za togi sądowe - Dyrektor Sądu Rejonowego w Grójcu, pani Joannie Curyło. Zobacz inne zdjęcia...