HOT-INFO

Nowa Wieś 70A,
05-660 Warka

+48 667 20 12
szkola@ckziu.edu.pl

Paulina Kopczyńska

Przedstawienie profilaktyczne „Karuzela uczuć”
w wykonaniu uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

Tradycją uczniów CKZiU w Nowej Wsi staje się coroczna realizacja przedstawień profilaktycznych, poruszających ważne tematy. W ubiegłym roku szkolnym nasi uczniowie przedstawili spektakl „Sąd nad nałogami”, gdzie wszystkie nałogi postawiono w stan oskarżenia przeciwko ludzkości. W tym roku tematem przedstawienia profilaktycznego zostały emocje.

14 marca 2023 r. odbyła się szkolna premiera spektaklu profilaktycznego „Karuzela uczuć”, inspirowanego filmem animowanym „W głowie się nie mieści”. Główną bohaterką spektaklu była nastolatka, zmagająca się z problemami, które towarzyszyły nagłej przeprowadzce i zmianie środowiska. Widzowie mogli obserwować, jaką rolę w jej życiu odgrywały emocje i jak wpływały na jej działania, relacje z rówieśnikami i rodzicami.
Przedstawienie obejrzeli zarówno uczniowie naszej szkoły, jak i zaproszeni goście: uczniowie klasy siódmej i ósmej z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi oraz ich nauczyciele.
W spektaklu zagrali uczniowie klas pierwszych, drugich oraz czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi. Za organizację przedstawienia odpowiadała pani pedagog Anna Wiktorowska oraz pani Paulina Kopczyńska a w koordynacji działań i prób pomagali jej nauczyciele: p. Marlena Chustecka, p. Judyta Grzelec oraz p. Łukasz Woźniak. Zobacz więcej zdjęć...