Samorząd Szkolny CKZiU w Nowej Wsi

Po raz kolejny uczniowie, nauczyciele i pracownicy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi udowodnili, że są wrażliwi na los innych ludzi i chętnie wspomagają potrzebujących. Samorząd Szkolny zorganizował zbiórkę pieniędzy dla chorej Mai. Zebraliśmy 2553 zł – wszystkim darczyńcom w imieniu Mai serdecznie dziękujemy.

Maja jest chora na nowotwór dziecięcy IV stopnia i potrzebuje naszego wsparcia finansowego w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Potrzebna jest również krew, którą będzie można oddać 06.10. 2019 w godzinach 9.30 – 15.00 w Domu Bankietowym Baccara w Błędowie.
Wśród wielu wartości, ważnych dla członków naszej szkolnej społeczności, pomoc drugiemu człowiekowi jest priorytetem i zawsze będziemy się starali sercem odpowiadać na wołanie o wsparcie.

zbieramy pieniądze dla mai