Admin

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół „#OSEWyzwanie”. Wymaganiami obligatoryjnymi Konkursu było zgłoszenie szkoły do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej oraz do programu mLegitymacja szkolna. Wymagania dodatkowe Konkursu (zwiększające liczbę punktów w konkursie): to deklaracja zgłoszenia nauczycieli do OSEHero (osehero.pl), deklaracja zgłoszenia działań w programie CodeWeek2019 (codeweek.eu/events) oraz zgłoszenie pracy plastycznej pt. SmartSzkoła wykonanej w dowolnej technice plastycznej, czyli: praca przygotowana na temat edukacji cyfrowej i inteligentnej szkoły przyszłości, wykorzystującej szybki i bezpieczny internet oraz nowe technologie w procesie edukacji i zarządzania placówką. Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracownie multimedialne.

Do naszej szkoły trafi jedna z pracowni mobilnych składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu. Certyfikat przyznania nagrody odebrała pani dyrektor Anna Dacka na spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Radomiu 26 września 2019 roku.  Zobacz zdjęcia z wręczenia certyfikatów.