Kiermasz podręczników 20192020

W dniach 04-18.09.2019 r. w bibliotece szkolnej trwać będzie kiermasz używanych podręczników. WAŻNE - ze względu na reformę szkolnictwa i tak zwany „podwójny rocznik”, w roku szkolnym 2019/2020 dotyczyć będzie jedyne uczniów, którzy ukończyli gimnazjum, czyli rozpoczynających naukę oraz uczących się w technikum 4-letnim.

Biblioteka serdecznie zaprasza uczniów technikum 4-letniego oraz absolwentów do wzięcia udziału w kiermaszu – można dokonać zakupu podręczników w atrakcyjnych cenach!

Regulamin:

1. Uczniowie mogą przynosić książki na sprzedaż oraz dokonywać zakupów w godzinach otwarcia biblioteki.
UWAGA! Książki NA SPRZEDAŻ można zostawić w bibliotece jedynie do 13 września /piątek/! Po 13 września, książki na sprzedaż nie zostaną przyjęte na kiermasz!
2. Uczeń, który chce wystawić swoje podręczniki na sprzedaż jest zobowiązany:
- na stronie tytułowej zapisać ołówkiem: imię i nazwisko, klasę oraz proponowaną przez siebie cenę podręcznika,
- przy ustalaniu ceny za swoje podręczniki, biblioteka uprasza, by były one zaokrąglane do pełnych sum (np. 10, 20 zł itp. lub 5, 15, 25 zł. itp.) ze względu na późniejszy problem z wydawaniem reszty!
- zdjąć z podręczników foliowe okładki,
- wyjąć z podręcznika wszystkie elementy z nim niezwiązane, np. kartki z zeszytu, luźne notatki, zakładki itp.,
- jeżeli w podręczniku znajdują się zapisy ołówkiem, należy je wytrzeć przed oddaniem książek na sprzedaż.
3. Biblioteka nie przyjmuje na kiermasz zeszytów ćwiczeń!
4. Rozliczenie i przekazanie pieniędzy za podręczniki sprzedającym nastąpi dopiero po zakończeniu kiermaszu, tj. od 19.09.2018 r.
5. Przy dokonywaniu płatności należy mieć ze sobą odliczoną kwotę do zapłaty!

Biblioteka szkoln