Magdalena Kmidowska

W dniu 24.05 na miejskiej strzelnicy w Warce, pod patronatem Starostwa Powiatowego Grójcu odbyły Powiatowe Zawody Strzeleckie. Udział zgłosiło 7 drużyn. Naszą reprezentowali uczniowie: Damian Garczyński, Sebastian Okrój, Kacper Ścisłowski, Natalia Miciałkiewicz, Wiktoria Czamara, Monika Papierowska. Zawody obejmowały dwie konkurencje: strzelanie indywidualne z pozycji leżącej oraz drużynowy pojedynek strzelecki. Po zakończeniu zawodów w czasie zliczania punktów przez sędziów, zawodnicy mogli posilić się w punkcie gastronomicznym. Następnie nastąpiło oficjalne podsumowanie szkolnej ligi strzeleckiej Ligi Obrony Kraju. I tu nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni. Kacper Ścisłowski – I m., Damian Garczyński- II m., Sebastian Okrój - III m. W kategorii drużynowej chłopców zajęliśmy I m., dziewczynom poszło trochę gorzej - zajęły drużynowo V m. W klasyfikacji generalnej chłopców i dziewcząt drużyna CKZiU zajęła III m. Damian Garczyński zajął IV m. w kategorii indywidualnej strzelaniu z karabinka sportowego. Zespołowo drużyna chłopców zajęła V m., a dziewcząt VI. Zobacz zdjęcia.