Anna Zabieglińska Szwedo

dyplom550W dniu 12 kwietnia 2019 r. uczniowie CKZIU: Katarzyna Grabik z IV klasy Technikum w zawodzie technik architektury krajobrazu oraz Michał Rak i Wojciech Dominiak z IV klasy Technikum w zawodzie ogrodnik reprezentowali szkołę w eliminacji okręgowych XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany Polsce. Odbywa się on pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wojciech Dominiak, uczeń naszego Technikum zdobył tytuł finalisty XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku ogrodnictwo, będzie on reprezentował szkołę w dniach 7-8 czerwca 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej (woj. małopolskie) w finale Olimpiady w bloku ogrodnictwo, gdzie będzie walczył o tytuł laureata olimpiady.
 Wojtek już jest zwycięzcą, ponieważ dzięki swojemu zaangażowaniu i wiedzy oprócz nagród rzeczowych zdobył również indeks na studia na kierunek ogrodnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
Życzymy Wojtkowi powodzenia w finale i otrzymania tytułu Laureata Olimpiady, która daje możliwość otrzymania indeksu na wybraną przez siebie uczelnie w Polsce.
Gratulujemy również wyników Kasi Grabik, która otarła się o podium oraz Michałowi Rakowi, który godnie reprezentował nasze Technikum. Zobacz zdjęcia.