Paulina Kopczyńska

Uczeń CKZiU w Nowej Wsi zwycięzcą powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
We wtorek, 12 marca 2018 roku, w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu odbyły się powiatowe eliminacje XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Patrycja Kępka (kl. II technikum spedycyjnego) oraz Wojciech Dominiak (kl. IV technikum ogrodniczego).

Zgodnie z regulaminem, turniej podzielony został na dwa etapy. Pierwszym etapem był test wiedzy, składający się z 30 pytań zamkniętych. Etap drugi były to eliminacje ustne, do których zakwalifikowały się osoby z największą ilością punktów z testu pisemnego. Z naszej szkoły do etapu drugiego awansował Wojciech Dominiak, który ostatecznie wygrał cały konkurs w swojej kategorii wiekowej (szkoły ponadpodstawowe oraz ponadgimnazjalne).
Wojtek będzie reprezentował Powiat Grójecki na etapie wojewódzkim Turnieju. Serdecznie gratulujemy! Zobacz zdjęcia.