Paulina Kopczyńska

W środę, 23 stycznia, trójka uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi reprezentowała naszą placówkę w gminnych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Konarach. Najlepsi po etapie szkolnym turnieju okazali się: 1. Wojciech Dominiak (kl. IV w zawodzie technik ogrodnik), 2. Patrycja Kępka (klasa II w zawodzie technik spedytor) oraz 3. Natalia Czyż (kl. I w zawodzie technik ekonomista) i dokładnie ta sama trójka okupowała podium eliminacji do etapu powiatowego! Bezkonkurencyjny w wiedzy pożarniczej okazał się Wojciech Dominiak, który udzielił 100% poprawnych odpowiedzi! Drugie miejsce zajęła Patrycja Kępka, a trzecie – Natalia Czyż. Wojtek oraz Patrycja awansowali do etapu powiatowego, który odbędzie się wkrótce! Gratulujemy całej trójce! Zdjęcia z konkursu.