Joanna Cieślik

W dniu 15 grudnia 2018 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty florystyczne z cyklu „Łączy nas pasja”, których tematyka dotyczyła dekoracji bożonarodzeniowych. W warsztatach wzięło udział 22 uczestników, wśród których byli m.in. uczniowie naszej i ich rodzice, słuchacze CKU i ich rodziny, uczestnicy KKZ, pracownicy naszej szkoły oraz osoby ze środowiska lokalnego. Celem warsztatów było rozwijanie pasji związanych z florystyką oraz nabywanie umiejętności i wiedzy w tej dziedzinie. Warsztaty przygotowały i poprowadziły pani Anna Zabieglińska – Szwedo oraz pani Joanna Cieślik.

Podczas zajęć każdy z uczestników wykonał dwie świąteczne dekoracje: małą choinkę z igliwia oraz tradycyjny stroik ze świecą. W efekcie czterogodzinnej pracy powstały niepowtarzalne dekoracje. Warsztatom towarzyszyła miła atmosfera, na sali pachniało gałązkami jodły i świerku, słychać było świąteczną muzykę. Bardzo nas cieszy, że zainteresowanie warsztatami było tak duże. Jesteśmy też niezmiernie zadowoleni, że uczestnicy byli zaangażowani w pracę i podobała im się taka forma spędzania czasu. Już teraz zapraszamy na spotkanie wielkanocne. Zdjęcia z warsztatów florystycznych.