M. Kocewiak, P. Kopczyńska

17 grudnia 2018 r. uczniowie klas II Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbyły nietypową lekcję Wychowania Fizycznego.
Poniedziałkowe przedpołudnie minęło nam bardzo aktywnie, bowiem wybraliśmy się do Hangaru 646, gdzie mieliśmy okazję przeżyć lekcję „wuefu” w dość nietypowy sposób, bo na trampolinach. Po rozgrzewce, zostaliśmy podzieleni na dwie grupy i pod okiem oraz instruktażem wykfalifikowanych trenerów, wykonywaliśmy różne akrobacje. Nie obyło się bez siniaków, ale warto było przeżyć takie zajęcia!


Po wysiłku fizycznym, przyszedł czas na relaks. Wraz z opiekunami, panią Marią Kocewiak oraz Pauliną Kopczyńską, udaliśmy się do kina na seans filmu „Dywizjon 303. Historia Prawdziwa”. Film został oparty na podstawie książki Arkadego Fiedlera, opowiadającej o pierwszym okresie działań bojowych Dywizjonu 303, który odegrał znaczną rolę w bitwie o Anglię. Po projekcji filmu, udało nam się zrobić jeszcze ostatnie przedświąteczne zakupy. Ostatnią wycieczkę 2018 roku możemy więc zaliczyć do udanych! Zdjęcia z wyjazdu.