Maria Kocewiak

6 grudnia obchodzimy imieniny Mikołaja, czyli tak zwane „Mikołajki”. Jak co roku, w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi obchodzone były one „na słodko”.

Uczniowie naszej szkoły zostali zaskoczeni podczas lekcji. Do każdej klasy wpadła zgrana mikołajowa ekipa w składzie: święty Mikołaj (Bartłomiej Kudlak z klasy II technikum ogrodniczego) oraz trzy śnieżynki (Klaudia Bińkiewicz i Patrycja Kępka z klasy II łączonej technikum architektury krajobrazu i technikum spedycyjnego oraz Justyna Jakubczak z klasy II technikum ogrodniczego). Mikołajkowy zespół rozdawał wszystkim grzecznym uczniom słodkie upominki. Mikołaj posiadał jednak na wszelki wypadek rózgę! Uczniowie usłyszeli mikołajkowe życzenia w żartobliwiej formie i cały dzień upłynął w przyjemnej, zabawnej atmosferze.
Tegoroczne Mikołajki zostały przygotowane przez Samorząd Szkolny CKZiU w Nowej Wsi z pomocą opiekuna, pani Marii Kocewiak. Obejrzyj zdjęcia.