Ewa Malowaniec, Magdalena Kmidowska

Nietypową lekcję wychowania fizycznego zaproponowała swoim podopiecznym pani Magdalena Kmidowska. 8 marca uczniowie z klasy trzeciej w zawodzie technik ogrodnik doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach w Warszawie, na torze łyżwiarskim Stegny. Jak to zwykle bywa, jedni śmigali po lodowisku, a inni... trzymali kciuki za tych śmigających! Wszystkim sprzyjała pogoda – świeciło niemal wiosenne słońce – zatem wszyscy byli zadowoleni z takiej niecodziennej lekcji.

Po zajęciach ruchowych na świeżym powietrzu i uzupełnieniu spalonych kalorii, nadszedł czas na relaks w kinie. Polski film „Plan B” przedstawia losy bohaterów w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań, które dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!
Jak zatem widać, uczniowie Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi mają możliwość harmonijnego rozwoju ciała i ducha podczas lekcji innych niż zwykle. Zobacz zdjęcia.