Admin

Dnia 20 lutego 2018 r. uczniowie klasy II Technikum architektury krajobrazu w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, mieli przyjemność odwiedzić Gospodarstwo Szkółkarskie „Łazuccy”.

Na miejscu powitała nas gorąco właścicielka gospodarstwa, Pani Katarzyna Cegłowska – Łazucka oraz Pan Jan Bigoszyński – Łazucki. Uczniowie zapoznani zostali z zasadami prawidłowego wykonywania szczepienia roślin ozdobnych, materiałami i narzędziami. Mieli możliwość zaobserwować, w jaki sposób funkcjonuje gospodarstwo szkółkarskie oraz pod okiem wykwalifikowanych pracowników gospodarstwa, samodzielnie wykonywali szczepienie roślin drzewiastych. Uczennice z wielkim zaangażowaniem i satysfakcją brały udział w powierzonych im zadaniach, utrwalały wiedzę dotyczącą szkółkarstwa ozdobnego oraz zdobywały cenne doświadczenie zawodowe. Zobacz zdjecia.

Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Cegłowskiej - Łazuckiej za możliwość odwiedzenia Gospodarstwa Szkółkarskiego „Łazuccy”.