Marlena Chustecka

Dnia 13.12.2017 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbyły się kolejne w tym roku szkolnym warsztaty florystyczne w ramach „Koła zainteresowań florystycznych”. Tematyką spotkania tym razem były dekoracje bożonarodzeniowe. W warsztatach brali udział uczniowie klas I oraz II  Technikum architektury krajobrazu.  Młodzież  mogła wykonać własne stroiki, którymi udekorują tegoroczne stoły wigilijne w swoich domach. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, poszerzając tym samym swoje umiejętności w tym zakresie. W imieniu opiekunów oraz członków „Koła zainteresowań florystycznych” zachęcamy do udziału w kolejnych warsztatach, które odbędą się na święta wielkanocne. Informacje o kolejnym spotkaniu znajdziecie  na stronie CKZiU oraz na facebooku. Zapraszamy!! Zobacz zdjęcia.