Różowa Skrzyneczka i Avon w walce z ubóstwem menstruacyjnym

Anna Wiktorowska

Różowa Skrzyneczka i Avon w walce z ubóstwem menstruacyjnymOd początku 2021 roku w naszej szkole realizujemy projekt „Różowa Skrzyneczka”, którego celem jest walka z ubóstwem i tabu menstruacyjnym. Skrzyneczka jest na bieżąco uzupełniana w produkty higieniczne dla kobiet i można z niej pobrać darmowe podpaski. Skrzyneczka działa zgodnie z zasadą: „weź, jeśli potrzebujesz, zostaw, jeśli masz nadmiar”, więc każdy może skrzyneczkę dopełnić.

W ostatnich dniach otrzymaliśmy również kosmetyki i środki higieniczne firmy AVON, które również są dostępne w ramach działania Różowej Skrzyneczki. Serdecznie dziękujemy za pomoc pani Dorocie Stańczak, mamie jednego z naszych uczniów, za pomoc i podzielenie się dobrem! Więcej zdjęć...