Samorząd Uczniowski

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych „walentynkę” - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. Walentynki to święto wszystkich zakochanych, zarówno tych, którzy śmiało wyrażają swoje uczucia, jak i tych, którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie. Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. W naszej szkole 16 lutego 2016 r., obchodziliśmy właśnie to święto. Już od samego rana było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów jak również wyjątkową atmosferę walentynkową.

Wszędzie w szkole można było spotkać walentynkowe dekoracje, które nadawały romantyczny nastrój sprzyjający temu świętu. Większość uczniów miała na sobie coś czerwonego, gdyż w tym dniu odbywał się konkurs "Najwięcej czerwieni w Walentynki". Przechodząc korytarzem szkolnym słychać było rozmowy o tym, kto ile listów dostał i od kogo one są. Pytając uczniów o zdanie na temat walentynek, większość była zachwycona tym dniem ,ale byli też i tacy, dla których Święto Zakochanych mogłoby nie istnieć. Z pewnością osoby te jeszcze nigdy nie zakochały się. Pewnie zmienią zdanie gdy ogarnie ich to uczucie. Oczywiście najbardziej oczekiwanym momentem całego dnia była poczta walentynkowa przez którą można było wysłać list miłosny do swojego "obiektu westchnień". Odbył się także konkurs pt. "Znajdź swoją drugą połowę" – polegał na tym, iż każdy
z uczniów losował numerek i szukał tego samego numerka u płci przeciwnej. Walentynki oraz słodkie upominki za konkursy były rozdawane po lekcjach .

Dzień ten był bardzo ekscytujący, pełen wrażeń, zabawy i oczywiście miłości. Smutek w tym dniu przegrywał z radością. Oby takie dni zdarzały się częściej, nie tylko w Walentynki . Galeria zdjęć...