Admin

  

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA NAUCZANY PRZEDMIOT
Paulina Adamczyk matematyka
Małgorzata Bosak historia, wiedza o społeczeństwie
Ignacy Bomba przedmioty zawodowe w zawodzie technik spedytor
Danuta Borowiec bibliotekarz, rachunkowość
Marlena Chustecka przedmioty zawodowe w zawodzie technik spedytor
Joanna Cieślik przedmioty zawodowe z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa
Lidia Ciża
Anna Dacka wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe
z zakresu ogrodnictwa
Grzegorz Dacka przedmioty zawodowe z zakresu ogrodnictwa, wychowawca w bursie
Jacek Domański przedmioty zawodowe z zakresu ogrodnictwa
Barbara Kaczmarczyk wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca
w bursie
Elżbieta Kapusta przedmioty zawodowe z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa
Beata Kazusek religia
Robert Kępka przedmioty zawodowe w zawodzie technik reklamy
Magdalena Kmidowska wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Maria Kocewiak przedmioty zawodowe z zakresu ekonomii i rachunkowości, podstawy przedsiębiorczości
Paulina Kopczyńska bibliotekarz, wychowawca w bursie
Elżbieta Kwiatkowska wychowawca w bursie
Elżbieta Kwiatkowska nauczyciel wspomagający, geografia
Katarzyna Mackiewicz - Olszewska język angielski, język rosyjski
Alina Majewska biologia, chemia
Ireneusz Makulski przedmioty zawodowe w zawodzie technik ogrodnik
Małgorzata Malec plastyka
Ewa Malowaniec język polski
Izabela Matejuk przedmioty zawodowe z zakresu ogrodnictwa
Ewelina Mokosa  język angielski
Małgorzata Mrozek geografia
Bogusław Musiałowski przedmioty zawodowe z zakresu ogrodnictwa
Agnieszka Legucka przedmioty zawodowe w zawodzie technik ogrodnik
Karol Olszówka wychowanie fizyczne, wychowawca w bursie
Agnieszka Palacz język angielski, język niemiecki
ks. Wojciech Piórko religia
Hanna Rejnchard przedmioty zawodowe z zakresu administracji
i ekonomii
Janusz Rejnchard język angielski
Grzegorz Rudkowski przedmioty zawodowe z zakresu ekonomii
Sylwia Sałacińska język angielski 
Katrzyna Smolarek przedmioty zawodowe z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa
Jakub Staromłyński fizyka, przyroda, informatyka
Grzegorz Wawer informatyka, nauka jazdy ciągnikiem, przedmioty zawodowe z zakresu mechanizacji ogrodnictwa
Anna Wiktorowska pedagog
Klaudia Wojdat matematyka
Elżbieta Wojtera przedmioty zawodowe z zakresu architektury krajobrazu, podstawy przedsiębiorczości
Anna Zabieglińska-Szwedo przedmioty zawodowe z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa
Patrycja Zielińska biologia 

 

Wychowawcy klas Technikum w roku szkolny 2019/20

KLASA I

TECHNIK OGRODNIK I TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU



Magdalena Kmidowska

KLASA I

TECHNIK EKONOMISTA I TECHNIK REKLAMY

 

Klaudia Wojdat

KLASA I

TECHNIK SPEDYTOR


Karol Olszówka

KLASA I

TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

 
Joanna Cieślik 

KLASA I

TECHNIK OGRODNIK


Patrycja Zielińska

KLASA I

TECHNIK EKONOMISTA I TECHNIK SPEDYTOR

 
Grzegorz Rudkowski 

 

KLASA II

TECHNIK OGRODNIK


Elżbieta Kapusta

 

KLASA II

TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU   I TECHNIK EKONOMISTA



Ewa 
Malowaniec

KLASA III

TECHNIK SPEDYTOR I TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU


Katarzyna
Mackiewicz - Olszewska 

 

KLASA III

TECHNIK OGRODNIK 


Maria Kocewiak

KLASA IV

TECHNIK SPEDYTOR I TECHNIK EKONOMISTA



Marlena Chustecka

KLASA IV

TECHNIK OGRODNIK


Małgorzata Bosak

KLASA IV

TECHNIK ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU


Katarzyna Smolarek