Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - Eliminacje Okręgowe już za nami...

Admin

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności RolniczychW dniach 12-13 kwietnia 2024 r. odbyły się w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie eliminacje okręgowe XLVII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. To był czas zmagań dla uczestników, którzy chcieli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w 8 blokach tematycznych:

• Produkcja roślinna
• Produkcja zwierzęca
• Ogrodnictwo
• Mechanizacja rolnictwa
• Leśnictwo
• Agrobiznes
• Architektura krajobrazu
• Weterynaria
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie Sandrze Gąsiorowskiej, Ewie Korzeniewskiej i Mikołajowi Kiliańskiemu z CKZiU w Nowej Wsi!
Sandra, zajmując pierwsze miejsce w bloku ogrodnictwa, awansowała do finału centralnego, który odbędzie się w dniach 24-25 kwietnia 2024 r. w Szczecinie. Ewa i Mikołaj również zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności, walcząc o jak najlepsze wyniki w swoich blokach.
Życzymy powodzenia w nauce i do zobaczenia na etapie centralnym OWiUR! >>>Zobacz więcej zdjęć<<<