Stypendia Starosty Grójeckiego

Paulina Kopczyńska, Ewa Malowaniec

stypendia starosty 2023 24 029

Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi uroczyście odebrali Stypendia Starosty Grójeckiego.

W poniedziałek, 18 września, w sali konferencyjnej Centrum odbyła się uroczystość wręczenia uczniom Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi Stypendiów Starosty Grójeckiego. Warunki, wymagane do otrzymania stypendium (uzyskanie średniej ocen co najmniej 4,8 w klasyfikacji rocznej 2022/2023), spełniło 27 uczniów naszej szkoły.
Stypendia uczniom wręczali: pan Krzysztof Ambroziak – Starosta Powiatu Grójeckiego oraz pani Jolanta Sitarek – Wicestarosta – i pan Jan Madej – Radny Powiatu Grójeckiego.
Tak liczne grono nagrodzonych uczniów jest dowodem efektywności działań dydyaktycznych podejmowanych przez grono pedagogiczne Centrum i świadczy o wysokich ambicjach młodzieży.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom – jesteśmy z Was dumni! Mamy nadzieję, że w następnym roku szkolnym stypendystów będzie jeszcze więcej. Zobacz więcej zdjęć...