Magdalena Kmidowska

Uczniowie, którzy 1 IX 2015r. rozpoczęli naukę w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, mieli okazję poznać szkołę w sytuacji mniej oficjalnej, tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. 31 VIII 2015 r. odbyło się spotkanie uczniów kształcących się w zawodach technik ogrodnik, technik ekonomista i technik architektury krajobrazu z wychowawcami: panią Aliną Majewska i panią Magdaleną Kmidowską.

Aura sprzyjała biesiadowaniu na tarasie Bursy Międzyszkolnej w CKZiU. Uczestnicy spotkania posilili ciało grilowanymi kiełbaskami, ciastkami i zdrowym sokiem owocowym. Czas wypełniły gry i zabawy integracyjne. Uczniowie spotkali się także z dyrekcją CKZiU i uzyskali najważniejsze informację o organizacji pracy szkoły. Młodzież poznała bazę dydaktyczną szkoły. Spotkanie trwało od godz. 9.00 do godz. 11.00 i pozwoliło nawiązać pierwsze znajomości. Dzięki miłej atmosferze spotkani uczniowie poczuli się bezpieczniej w nowej szkole i pewniej wkroczyli w nowy etap kształcenia. Życzymy im wielu sukcesów.