Warsztaty w ramach projektu “Zalogowani do dialogu”

Marzenna Dębowska-Mróz

Za nami kolejne warsztaty w ramach projektu “Zalogowani do dialogu”. Tym razem młodzież naszej szkoły wzięła udział w warsztatach cyfrowych. Warsztaty poprowadzili: Łukasz Woźniak, nauczyciel z CKZiU Nowa Wieś i Iwona Przybyła, trenerka umiejętności cyfrowych z Fundacji Wspierania Dialogu “Rozmawiajmy”.

Podczas warsztatów ponad 50 uczniów, podzielonych na grupy, pracowało nad kręceniem filmów cyfrowych w tematyce dialogu. Następnie uczniowie złożyli filmy w programie Canva, a część uczniów przygotowała prezentacje multimedialne. Powstały świetne materiały, które będziemy sukcesywnie umieszczać w sieci.
Śledźcie nasze aktualności i social media, by obserwować efekty działań młodzieży. Już wkrótce opublikujemy pierwsze filmy!
Zadanie publiczne pn. „Zalogowani do dialogu” zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #Zalogowanidodialogu #FundacjaRozmawiajmy #ZawódPasjaSukces #CKZiUNowaWieś

zalogowani do dialogu cyfrowe zdjecie550