„Zalogowani do dialogu" - 2

Paulina Kopczyńska

2spotkanieW środę, 26 kwietnia przygotowaliśmy drugie spotkanie organizacyjne w ramach projektu „Zalogowani do dialogu" dla uczniów CKZiU w Nowej Wsi.
Zorganizowała je Pani Marzenna Dębowska-Mróz, koordynatorka projektu z naszej szkoły. Wziął w nim udział również Pan Łukasz Woźniak, który pomoże w organizacji warsztatów cyfrowych. Spotkanie miało na celu przedstawienie projektu młodzieży.

Fundacja Wspierania Dialogu "Rozmawiajmy, reprezentowana przez Iwonę Kozieja-Grabowską i Iwonę Przybyłę, przedstawiła harmonogram projektu i planowane działania. Opowiedziała jak doszło do powstania tego projektu i jak ważne jest zaangażowanie młodzieży w działania.
Młodzież dowiedziała się o planowanych w maju warsztatach dialogowych. Zadaniem liderek i liderów, którzy brali udział w spotkaniu jest przekazanie informacji innym uczniom. Każdy uczeń dostał ulotkę z opisem projektu i działaniami.
Już nie możemy się doczekać pierwszych warsztatów! Do zobaczenia!
Zadanie publiczne pn. „Zalogowani do dialogu” zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #Zalogowanidodialogu #FundacjaRozmawiajmy #ZawódPasjaSukces

2spotkanie