Magdalena Nowacka

W dniach 06 – 07.03.2015r., uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi wraz z opiekunami – p. Magdaleną Nowacka, p. Anną Osińską i p. Anną Glazer – Obłoczyńską byli na wycieczce edukacyjno - krajoznawczej w Berlinie.

W pierwszym dniu tj. 06.03.2015r. uczniowie zwiedzali wybrane atrakcje Berlina m.in. Plac Poczdamski, Mur Berliński, Bramę Brandenburską, Reichstag, Muzeum Egipskie, wieża telewizyjna przy Alexanderplatz, Pomnik Holokaustu i Kościół Pamięci. Drugi dzień - 07.03.2015r. przeznaczony był na zwiedzanie największych na świecie targów turystycznych ITB Berlin. Jest to ważne wydarzenie dla przedstawicieli z branży turystycznych i atrakcja dla tysięcy zwiedzających. Co roku jest ponad 10.000 wystawców z 180 krajów. Wystawy są podzielone według kontynentów oraz według segmentów rynku. Prezentują wszystkie grupy zawodowe związane z szeroko pojętą turystyką i podróżami. Poszczególne kraje prezentują swą ofertę turystyczną na stoiskach narodowych. Ponadto w targach biorą również udział: międzynarodowe związki turystyczne, krajowe i regionalne organizacje turystyczne, biura podróży, organizatorzy rejsów, turystyki przygodowej, ekologicznej, kulturalnej, podróży biznesowych, firmy przewozowe, hotelarskie, ubezpieczeniowe, wydawnictwa, hotele z ofertą SPA, firmy zajmujące się informacją turystyczną, technologiami i oprogramowaniem dla obsługi ruchu turystycznego. Galeria zdjęć...