Bożonarodzeniowe warsztaty florystyczne

Anna Zabieglińska Szwedo

Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty.
Becka Schoettle

florystykaPo przerwie spowodowanej pandemią w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbyły się kolejne „Bożonarodzeniowe warsztaty florystyczne”. Spotkanie odbyło się 18 grudnia 2022 r. Warsztaty zostały zorganizowane przez nauczycielkę CKZiU w Nowej Wsi, Annę Zabieglińską-Szwedo. Skierowane były dla wszystkich pasjonatów wykonywania dekoracji bożonarodzeniowych chętnych do pracy. Spotkanie zgromadziło 21 uczestników.
W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie technikum, absolwenci Placówki, pasjonatki florystyki. Uczestniczki miały możliwość wykonać tradycyjny stroik bożonarodzeniowy oraz świątecznego skrzata. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym talentem i zaangażowaniem w pracę. Powstały piękne prace. Czas upłyną w miłej i twórczej atmosferze.