W świątecznym nastroju – wigilia szkolna w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.

Ewa Malowaniec

W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi przygotowali uroczysty apel, na który zaproszono całą szkolną społeczność 21 grudnia 2022 roku.
Młodzież z klas pierwszych w zawodach technik ekonomista i technik reklamy, wpierana przez wychowawców – panią Sylwię Alzak i pana Łukasza Woźniaka – przygotowała niekonwencjonalny program artystyczny. Jako przedstawiciele firmy ANGEL CORPORATION przeszkolili wszystkich uczestników apelu z tradycji świątecznych. Kompetentni w tej dziedzinie aniołowie i archaniołowie zwrócili uwagę na wszechogarniającą nas współcześnie komercję, zaapelowali o powrót do źródeł i wskrzeszenie prawdziwego ducha świąt Bożego Narodzenia.

Program artystyczny zauroczył uczniów i nauczycieli. Zachwyceni byli również zaproszeni na nasze szkolne spotkanie wigilijne goście: pani Marzena Tomaszewska – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi, pani Iwona Pietrzycka – Przewodnicząca Rady Rodziców w Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi oraz pani Mariola Lenarczyk – Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców.
Pani dyrektor Anna Dacka podziękowała uczniom za pracę w minionym semestrze i złożyła wszystkim serdeczne życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2023. Zobacz więcej zdjęć...