Warsztaty w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu

Elżbieta Kwiatkowska

Udział uczniów klas III technikum z CKZiU w Nowej Wsi w warsztatach w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w RadomiuW racji objęcia naszej placówki patronatem przez Akademię Handlową Nauk Stosowanych w Radomiu, uczniowie naszej szkoły we wtorek 13 grudnia 2022r. pod opieką wychowawcy klasy III TET pani Elżbiety Kwiatkowskiej wzięli udział w warsztatach pt. "Ambaras - kiedy dwoje chce na raz”. Celem warsztatów było wsparcie szkoły w procesach dydaktycznych z dziedziny psychologii. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się: jak wyjść cało z konfliktu, dlaczego warto się pokłócić i o czym nie wiemy, gdy się kłócimy. Uczniowie podczas zajęć byli aktywni, chętni do podejmowania dyskusji i nowych wyzwań. Dzięki udziałowi w warsztatach zostali wzbogaceni w wiedzę, z dziedziny psychologii. Zapewne zajęcia te rozbudziły zainteresowania psychologią i być może w przyszłości podejmą studia w tym kierunku. Zobacz więcej zdjęć...