Nagroda Starosty Powiatu Grójeckiego dla najlepszego maturzysty naszej szkoły

Anna Zabieglińska Szwedo

nagroda„Sukces to nie przypadek.
To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, poświęcenie,
a przede wszystkim miłość do tego co robisz”.
Pele

W dniu 23 września 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Grójcu zostały wręczone Nagrody Starosty Powiatu Grójeckiego dla maturzystów z powiatu grójeckiego, którzy otrzymali najlepsze wyniki w swojej szkole. Pan Starosta, Krzysztof Ambroziak, wręczył maturzystom nagrody oraz listy gratulacyjne.
Najlepsze wyniki na egzaminie dojrzałości i nagrodę dla najlepszego maturzysty Technikum im. Tomasz Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi w 2022 roku otrzymał uczeń technikum w zawodzie technik ogrodnik Piotr Lewandowski.
Serdecznie gratulujemy Piotrowi i życzymy wszystkiego co najlepsze, spełniania marzeń, a przede wszystkim siły i zdrowia. Rodzicom Piotra gratulujemy wychowania syna, który jest dumą naszej szkoły. Siła i determinacja Piotra jest dla nas wszystkich godna podziwu i naśladowania.

list gratulacyjny