Filtr
Aleksandra Podsiadła, Katarzyna Grabik

Dn. 17.02.2016r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Wysockiego w Warce odbył się Powiatowy Turniej Piłki Halowej dziewcząt. W turnieju wzięło udział 6 szkół powiatu grójeckiego: Liceum Ogólnkstałcące w Grójcu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Warce i Liceum Ogólnokształcące w Warce.
Turniej otworzyła Dyrektor LO w Warce Pani Wiesława Zielonka. Życzyła zawodnikom sukcesów oraz walki fair play.

Samorząd Uczniowski

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych „walentynkę” - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. Walentynki to święto wszystkich zakochanych, zarówno tych, którzy śmiało wyrażają swoje uczucia, jak i tych, którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie. Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. W naszej szkole 16 lutego 2016 r., obchodziliśmy właśnie to święto. Już od samego rana było czuć podekscytowanie wszystkich uczniów jak również wyjątkową atmosferę walentynkową.

Anna Osińska, Ewa Malowaniec

„Miło szaleć, kiedy czas po temu…” - Studniówka 2016 w CKZiU w Nowej Wsi.
23 stycznia 2016 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas czwartych Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Po czterech latach zmagań z ciężką nauką, tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminem.