Filtr
Malowaniec Ewa

   27 czerwca 2014r. absolwenci różnych typów szkół w całej Polsce otrzymali wyniki egzaminów maturalnych. Absolwenci Technikum Ogrodniczego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi należą do grona szczęśliwców, którzy otrzymali dokumenty potwierdzające pozytywne wyniki wszystkich egzaminów zdawanych na poziomie podstawowym a tym samym 100% uczniów zdało maturę. Odrobiny szczęścia zabrakło trzem uczniom z Technikum Architektury Krajobrazu, ale będą mogli przystąpić do egzaminów poprawkowych w sierpniu. Liczymy na pozytywne rezultaty zmagań z arkuszami maturalnymi pod koniec wakacji!

Malowaniec Ewa

phoca thumb m zakrokszk2013-14 07   Piosenka kabaretu OTTO, z refrenem zawierającym to radosne stwierdzenie, zakończyła uroczystość rozdania świadectw w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wyczekiwany przez wszystkich uczniów moment nadszedł 27 czerwca 2014 r.

Wychowaca klasy
bet365 romania omnibet.ro bet365 bonus pariuri

Uczniowie Technikum Ogrodniczego zdali egzamin maturalny - stu procentowy sukces.

Gratulacje chłopaki.

Admin

phoca thumb m zawodystrzeleckievi2014 17W dniu 30 maja 2014 r. na strzelnicy miejskiej – KŻR  LOK w Warce odbyły się Powiatowe Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych w strzelaniu z karabinka sportowego pod patronatem Starosty Powiatu Grójeckiego. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi reprezentowali: Adela Kowalska z klasy I, Ada Mariowska i Magdalena Zielińska z klasy II technikum architektury krajobrazu oraz Damian Bąk, Adam Lechański z klasy II technikum geodezyjnego i Marcin Donica z klasy II technikum ogrodniczego. Chociaż pogoda w tym dniu nie rozpieszczała – było zimno i deszczowo - to wyniki naszych reprezentantów były imponujące! Praktycznie w każdej  konkurencji zarówno drużynowej jak i indywidualnych odnieśli sukcesy. A oto wyniki klasyfikacji naszych uczniów w tych zawodach: