Admin

Masz problem z rekrutacją skontaktuj się z nami pomożemy 1

Jeżeli macie trudności ze złożeniem wniosku o przyjęcie do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi jako do szkoły pierwszego wyboru - zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem naszej szkoły - numer telefonu to (48) 667-20-12. Zostaną państwo przekierowani bezpośrednio do komisji rekrutacyjnej, która w razie problemów technicznych służy poradą i pomocą. Zachęcamy do kontaktu! 

Jeśli są trudności z wysłaniem kopii wniosku na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prosimy o skorzystanie ze skrzynki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Admin

stalcoZ przyjemnością informujemy o nowej formie współpracy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi z firmą STALCO. Firma zaoferowała wsparcie placówki w pomoce dydaktyczne dla uczniów kształcących się w zawodach: technik ogrodnik i technik architektury krajobrazu. W dniu 02 czerwca 2020 r. z rąk Pana Wojciecha Komockiego – Produkt manager STALCO otrzymaliśmy: węże ogrodowe wraz ze złączkami, sekatory, szpadle, łopaty, katalogi narzędzi ogrodniczych. Korzyści wynikające z takiego wsparcia są ogromne. Zdobywanie wiedzy w tych zawodach, szczególnie przez działania praktyczne jest dziś dla wielu młodych sposobem na świadome kształtowanie własnej przyszłości. 

Czytaj więcej: Początek nowej współpracy z firmą STALCO…
Paulina Kopczyńska

Bardzo miło nam jest ogłosić, że Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi po raz kolejny zakwalifikowało się do unijnego programu mobilności uczniów. Tym razem weźmiemy udział w projekcie PO WER „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, realizowanym w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj więcej: Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi ponownie wyjadą za granicę!
Admin

Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi od wielu lat biorą udział w Akademii Przedsiębiorczości SGGW. Jest to program edukacji ekonomicznej, przeznaczony dla uczniów szkół średnich prowadzony w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Ekonomicznym. Celem Akademii jest przybliżenie zagadnień związanych z przedsiębiorczością, przedstawienie postaw przedsiębiorczych, wskazanie na konieczność rozwijania pomysłów innowacyjnych i aktywności edukacyjnej wśród młodych ludzi.

Czytaj więcej: Uczennice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi finalistkami Akademii...
Maria Kocewiak

Uczennice CKZiU w Nowej Wsi finalistkami konkursu Państwowej Inspekcji Pracy
„Poznaj Swoje Prawa w Pracy”

25 lutego 2020 r. uczennice klasy IV technikum ekonomicznego: Anna Bałut i Aleksandra Krzyżanowska, wzięły udział w etapie okręgowym corocznego konkursu Powiatowej Inspekcji Pracy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Anna i Aleksandra zajęły wówczas ex aequo drugie miejsce i awansowały do etapu centralnego konkursu.

Organizator konkursu, mając na względzie bezpieczeństwo uczestników i z powodu przedłużającego się stanu pandemii, odwołał etap finałowy konkursu. W związku z odwołaniem tego etapu konkursu, Główny Inspektor Pracy, Pan Wiesław Łyszczek zadecydował o wręczeniu wszystkim zakwalifikowanym do etapu centralnego dyplomów finalisty.

Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom oraz Pani Marii Kocewiak, nauczycielowi przedmiotów zawodowych z zakresu ekonomii, która przygotowała Annę i Aleksandrę do konkursu.

Admin

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Sytuacja, w której się obecnie znaleźliśmy zaskoczyła nie tylko dyrektorów i nauczycieli, ale również uczniów i Was rodziców. Postawiła przed nami nowe wyzwanie, którym jest zorganizowanie pracy on-line. Dokładamy wszelkich starań, by przebiegała ona jak najlepiej i przynosiła oczekiwane efekty.

Dla większości młodzieży może to być duży problem.

Jak zatem wspierać ucznia? Jak pomóc mu zorganizować pracę w domu? Jak zrobić, żeby chciało się chcieć?
Oto kilka wskazówek dla Uczniów i Rodziców. Czytaj dalej...

Copyright © 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.