Admin

logo-przezroczyste2BEZPŁATNE

KWALIFIKACYJNE KURSY

ZAWODOWEto nowe, dodatkowe możliwości na rynku pracy

Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego w Nowej Wsi
zaprasza na kursy dające uprawnienia do prowadzania gospodarstwa. Kurs z kwalifikacji R.18 Planowanie i organizowanie upraw ogrodniczych po 3 letniej zasadniczej szkole w zawodzie ogrodnik lub dla osób, które wcześniej ukończyły kwalifikację R.5 Zakładanie i prowadzenie upraw ogrodniczych. Kurs rozpoczyna się 12 grudnia 2014 r. – OSTATNIE WOLNE MIEJSCA…

Trwa również nabór na kurs z kwalifikacji R.5 Zakładanie i prowadzenie upraw ogrodniczych – planowany termin rozpoczęcia k. stycznia 2015 r.

Zapraszamy

Zabieglińska-Szwedo Anna

Radość z kwiatów - to resztki raju w nas.
                                                       Philip Otto Runge

Słuchacze Szkoły Policealnej w zawodzie florysta w poszukiwaniu kwiatów i nie tylko w minioną sobotę o godzinie 5.30 wyruszyli na giełdę kwiatową przy ulicy Bakalarskiej. Podczas wyjazdu uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z organizacją giełdy, dostępnym materiałem roślinnym i nieroślinnym. Oczywiście miłośnicy florystyki nie wrócili z pustymi rękami ze skarbnicy materiałów i już w niedzielę na zajęciach praktycznych ruszyła praca pełną parą. W czasie zajęć powstały wieńce rzymskie wykonane z igliwia na podkładach słomianych oraz misternie utkane wieńce z kolorowych liści. Piękne i pomysłowe prace można podziwiać na wystawie w budynku A.
A to dopiero początek….. Galeria zdjęcia...

Admin

UWAGA UCZESTNICY KURSÓW W ODIDZ W ZAWODACH

KUCHARZ II ° i FRYZJER II°

ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ 1.O9.2014 r. – poniedziałek o godz. 12.00

BUDYNEK B – BUDYNEK BURSY KOLORU ZIELONEGO

Copyright © 2021 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.